Forum O Grach

Wszystko o grach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-01-30 22:14:17

EloOszek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 4
Punktów :   

Poradnik Do Metin2

Grałem w Metin2 jak miałem z 10/11 lat. Grałem na Eteor, miałem Nick:Yawuka może ktoś zna.
Miałem lvl "59" więc mogę wam dużo rzeczy o grze powiedzieć.

Zacznijmy od 1 lvl, więc:

Gdy zaczynasz grę, pewnie myślisz o tym żeby. Jak najszybciej osiągnąć 15 lvl lub mieć całe eq na +6/7.
też tak chciałem więc powiem teraz jak można najszybciej takie eq i lv osiągnąć.

Najpierw musisz podexpić troszkę, a żeby było szybciej wykonuj misje. Od razu, ponieważ za wykonaną misje dostajesz expa i yang:)

Nie którzy nie mogą się pewnie doczekać aż będą mieli konika? xD

To trzeba mieć 2 medale (2 zapasowy ) /taka sztuczka na małpy xD zabij 10 małp mieczem i 5 małp (jak to tam się nazywało hmm...)
No takie cuś jak rib ale spox.... ok wiecie o co chodzi, wiec jak tak robisz jak ja powiedziałem to wtedy wypadają z 16 małpy walniętej mieczem!!! Wypadają 2 a czasami aż 3 !! Medale!

Tam wykonujesz misje na konia, udaje ci się idziesz do stajennego czy jak on tam. czekasz na 2 dzień, płacisz 100k dostajesz konia i bla,bla,bla

Następnym poziomem konia jest: UWAGA, UWAGA!! Tak, właśnie Boj! xD
Boj to 1 z ulubionych koni woja możesz wykonać misję na woja jak masz 10 lv konika.

Ale uwaga! jest taki mały haczyk misji na boja nigdy byś nie wykonał sam, dlaczego? Bo na misji trzeba zabić aż 100 skorpionów ludzi w 30 min. tak wiem 30 min mało strasznie..

Misja na boja udała mi się za 1 razem alee... musiałem płacić każdemu 1kk... dużo co nie?

Tak wiem dużo. potem ci się udaja czekasz do jutra płacisz 500k i się cieszysz BLA,BLA,BLA!

Potem jest minitar możesz go zdobyć na 50 lv ale to kiedy indziej opowiem bo mało czasu albo dopisze.. 

Mogę was pouczyć jak chcecie na Eteor, Mój nick Yawuka Lv 59 eq +7/8/9

Mogę poduczyć w piątki, soboty i niedziele (Pozdro!)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.somethingaboutdance.pun.pl www.script0maniacy.pun.pl www.elyanos.pun.pl www.maniek-mods.pun.pl www.ef81.pun.pl